';

3 MEDALJE NA PRVENSTVU SRBIJE

Najmlađi takmičari Dinama nastupili su u subotu i nedelju u Kragujevcu  na Prvenstvu Srbije za poletarce, pionire i nade u katama i borbama konkurenciji preko 1000 takmičara iz preko 100 klubova.

Prvog dana šampionata  nastupilo je 5 takmičara u katama. Iako nisu osvojili medalju  poletarci i pioniri su se odlično borili i nisu razočarali. Najbliži medalji bio je poletarac Ognjen Bojović koji jeosvojio IV mesto u C nivou. Poletarci Vuk Vorkapić i Lazar Nikolić su poražni u repasažu uApsolutnom nivou a pioniri Luka Dobrota i Jovana Stoilkovski su izgubili u prvom kolu. Mali kataši su se odlično borili i pokazali vidan napredak u odnosu na prošlu godinu ali su im za veće uspehe neophodne majstorske kate sa kojima do sada nisu nastupali.

II dana prvenstva Srbije u sportskim borbama nastupilo je 6 takmičara koji su osvojili 3 medalje.

Srebrnu medalju osvojili su nade Borisav Jevremović u kategoriji minus 47 kg i Milica Gagić u kategoriji plus 64 kg.

Bronzanu medalju osvojio je pionir Antonije Čilibrk u kategoriji minus 42 kg.

Pionir Borivoje Vesin osvojio je IV mesto u kategoriji minus 42 kg a pionir Bogdan Zdravković i nada Mateja Stepanov  posle odličnog starta i pobede u prvom kolu  poraženi su u drugom kolu najviše zbog neiskustva.

nvmihajlovic

VAŽNO OBAVEŠTENJE!

U skladu sa odlukama Vlade Srbije obustavlja rad sportskih klubova  I održavanje treninga.
Sva planirana takmičenja su do daljeg odložena.
Za bliže informacije takmičari I članovi karate škole   se mogu obratiti trenerima :