';

6 MEDALJA ZA TAKMIČARE KARATE KLUBA DINAMO NA KUPU VOJVODINE

Takmičari Dinama  nastavljaju sa uspesima tokom produžene prolećne  takmičarske sezone i dokazuju da su u odličnoj formi. Ovoga puta zablistali su kadeti, juniori  i seniori na    Kupu Vojvodine  koji je održan u Novom Bečeju. Mladi talentovani takmičari Karate kluba DINAMO su ostvarili odličan uspeh i sa osvojenih 6 medalja ( 4 zlatne, 1 srebrna i 1 bronzana) .

Zlatne medalje osvojili  su juniori Aleksandar Zdešić u katama i Sanja Malenov u kategoriji minus 48 kg i seniori Darko Spaskovski  u kategoriji minus 60 kg i Uroš Petrovački u kategoriji  minus 67 kg

Srebrnu  medalju  osvojio je senior Slobodan Bitević u kategoriji plus 84 kg koji nije nastupio u finalu zbog povrede.

Bronzanu  medalju osvojila je juniorka  Maja Žunić  u kategoriji  minus 53 kg.

Iako nisu osvojile medalju odlično su se borile juniorka Aleksandra  Stoilkovski i kadetkinja Jelena Milentijević . Zbog povrede nisu nastupili Nikola Ivanović, Aleksandar Anđelković i Tamara Živić.

nvmihajlovic

VAŽNO OBAVEŠTENJE!

U skladu sa odlukama Vlade Srbije obustavlja rad sportskih klubova  I održavanje treninga.
Sva planirana takmičenja su do daljeg odložena.
Za bliže informacije takmičari I članovi karate škole   se mogu obratiti trenerima :